První návštěva

Při vstupní prohlídce Vás pečlivě vyšetříme, zhotovíme RTG snímky a hlavně si vyslechneme Vaše přání a představy léčby. Na konci zhotovíme léčebný plán a naplánujeme časový rozvrh ošetření. 

Radiodiagnostika

Naše ordinace je vybavená OPG a CBCT pro zhotovení přehledných snímků obou čelistí a dále intraorálním rentgenem pro detailní zobrazení jednotlivých zubů.

Prevence

Prevence je základem zdraví Vašich zubů. Každých 6 měsíců máte nárok na preventivní prohlídku hrazenou ZP.

Záchovná stomatologie

Používáme moderní fotokompozitní materiály pro modelování estetických bílých výplní. Aby výsledek stál za to, nelekněte se delšího času ošetření, nebudete však litovat.

Ošetření kanálků

Bolestivé ošetření kořenových kanálků je minulostí. Při každém ošetření aplikujeme lokální anestezii, aby pro Vás byl zákrok maximálně komfortní. Při zákroku lékař využívá lupové brýle, čímž se velmi zvyšuje úspěšnost a přesnost ošetření.

Protetická stomatologie

Ve spolupráci se špičkovou laboratoří dokážeme zhotovit fixní protetické práce jako jsou korunky a můstky, tak snímatelné celkové nebo částečné náhrady.

Parodontologie

Parodontitida ve většině případů není dědičná a dokážeme ji léčit. Cílem je stabilizovat viklavé zuby, aby nedošlo k jejich ztrátám. Léčba se řeší v úzké spolupráci s dentální hygienistkou.

Stomatochirurgie

Extrakce zubů provádíme šetrně, bez bolesti za užití lokální anestezie. 

Bělení zubů

Zářivého úsměvu dosáhneme pomocí bělící metody Pure whitening. Jedna z mála účinných metod s výsledkem dlouhodobě bílých zubů.

Dentální hygiena

Vyčištěné zuby = zdravé zuby a dásně. Spolupracujeme s výbornou dentální hygienistkou, která Vám pečlivě odstraní zubní kámen a pigmenty ze zubů a vybere správné zubní i mezizubní kartáčky.

Implantologie

Pokud dojde ke ztrátě zubu, nezoufejte. Pomocí zubního implantátu dokážeme extrahovaný zub nahradit.

Ortodoncie

Rovnátka jsou v dnešní době moderní, proto se nebojte, když Vám nebo Vašim dětem doporučíme ortodontickou léčbu. Spolupracujeme s odborníky - ortodontisty, kteří pro Vás vyberou ideální řešení pro srovnání zubů.